Langų roboto nuomA Hobot 388


1 para - 10 Eur.

„Hobot 388“ efektyviai valo langus. Nors bet koks langų valymas yra sunkus darbas, jis tikrai palengvina darbą.

NAUDOJIMAS

„Robot My Life“ labai aiškiai parodė, kad geriausi rezultatai buvo su dviem praėjimais. Pirmasis „sausas“ pašalina nešvarumus, paruošdamas paviršių „šlapiam“ nanopurškimui vėliau. Jei neatliksite dviejų perdavimų, rizikuojate gauti dryžuotą rezultatą.

PIRMAS ETAPAS – SAUSAS VALYMAS

Uždėkite švarią porą mikropluošto pagalvėlių ant „ratų“, nuneškite prie lango ir įjunkite. Laikykite įrenginį ant lango ir spustelėkite paleidimo jungiklį. Per milisekundę vakumas prilimpa prie stiklo ir pradeda valytis. 1,37 m2 stiklo plokštes nuvalyti užtrunka lygiai šešias minutes. Tai beveik deklaruojamas keturių minučių greitis 1 m2.

Iš pradžių įrenginį pastatykite vertikaliai lango apačioje, ir jis pradės valytis iš vienos pusės į kitą, kaip krabas. Veiksmingiau jį pastatyti ant stiklo viršaus ir leisti nusivalyti, nes viršutinis padas išdžiūsta, kad būtų galima poliruoti stiklą. Norėdami pradėti valymą, galite pasirinkti bet kurią kryptį ir slinkimą iš apačios į viršų.

Tai labai efektyvu. Viršutinė trinkelė veikia kaip tvirtinimo taškas, nes slenka į šoną per stiklą. Tada jis pasisuka į šoną, kad apatinis padas galėtų nuvalyti kitus kelis centimetrus. Pagalvėlės sukasi viena prieš kitą – efektyviau nei valymas viena kryptimi.

Puikiai valo kraštą, nes pagalvėlės šiek tiek išsikiša už korpuso ir patenka tiesiai į kraštą. Jis nuvalo visą juostą, nedidelę viršutinio ir apatinio kampų dalį. Bendras laikas 13,7 m2 (penkios plokštės x dvi pusės) buvo apie valandą.


Antras etapas – šlapias plovimas

Galite naudoti vandenį, bet mes rekomenduojame ir dažniausiai pridedame 200 ml talpos Hobot Window ploviklio buteliuką. Įpilkite į roboto rezervuarą langų valiklį ir kartokite valymą prieš pradėdami dar pasirinkite su distanciniu pulteliu "šlapią" režimą.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.